اپلیکیشن ساز فیلم و سریال اپینو - اپلیکیشن AMovie

آخرین نسخه اپلیکیشن: 2.0.10   |   1400/10/24
آخرین نسخه افزونه: 2.1.0   |   1400/10/05

با افزونه اپلیکیشن ساز اپینو، اپلیکیشن AMovie به راحتی در کمتر از ۵ دقیقه میتوانید یک اپلیکیشن مثل نماوا و فیلیمو برای سایت فیلم و سریال خود داشته باشید

سفارش دانلود دمو

توضیحات افزونه اپلیکیشن ساز فیلم و سریال اپینو، اپلیکیشن AMovie

 توجه: این محصول در حال حاضر تنها با قالب فیلم و سریال "سینما" سازگار است اما در آپدیت‌های بعدی به صورت مستقل از قالب برای تمامی قالب‌های فیلم و سریال قابل استفاده خواهد بود 

اپلیکیشن اندرویدی پخش و دانلود فیلم و سریال AMovie محصول جدید تیم اپینو می‌باشد. با استفاده از افزونه سینمایی اپینو استودیو شما به راحتی میبتوانید این اپلیکیشن را بسازید و مدیریت کنید.

آپدیت ۲.۱.۰

این اپلیکیشن میتواند راحتی استفاده از فیلم و سریال را به کاربران شما ارائه کند و یک دید قوی از سایت شما به کاربرانتان بدهد.

اپلیکیشن AMovie کاملا به صورت native با زبان kotlin برنامه نویسی شده است و داری سرعت و پرفورمنس بالایی میباشد.

با استفاده از افزونه سینمایی اپینو استودیو شما به راحتی میتوانید صفحه اول اپلیکیشن را مدیریت کنید و چیدمان موضوعاتی که قرار است نمایش داده شوند را به سلیقه خودتان با استفاده از کشیدن و رها کردن بچینید.

 

اپلیکیشن پخش و دانلود فیلم و سریال AMovie

 

با استفاه از افزونه سینمایی، فیلم و سریال‌هایی که در سایتتان تنها با خرید اشتراک در دسترس مخاطبانتان قرار میگیرد در اپلیکیشن نیز با همان خصوصیات و تنها با خرید اشتراک در دسترس هستنند و کابران تنها پس از خرید قادر به مشاهده و یا دانلود آنها می‌باشند.

اپلیکیشن AMovie ساخته شده با افزونه اپینو استودیو این امکان را نیز به کاربران شما میدهد تا فیلم‌ها را به صورت استریم و آنلاین همانند فیلیمو، نماوا و... مشاهده کنند و قادر به انتخاب زیرنویس و کیفیت پخش باشند و هنگام نمایش نیز قادر به تغییر آنها باشند.

 

پلیر استفاده شده در این اپلیکیشن یکی از بهترین و قوی‌ترین کتابخانه‌های اندروید میباشد که برنامه‌هایی نظیر یوتیوب از آن استفاده میکنند

کاربران در این اپلیکیشن میتوانند به صورت مستقیم و از طریق خود اپلیکیشن اشتراک‌های تغریف شده را انتخاب و اقدام به خرید کنند و این اپلیکیشن به صورت مستقیم و مستقل از قالب مراحل خرید و تسویه حساب را انجام میدهد.

توجه: در حال حاضر تنها درگاه زرین پال پشتیبانی میشود.

جستجوی پیشرفته:

یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن جستجوی پیشرفته آن می‌باشد که از طریق آن کاربران اپلیکیشن شما میتوانند به راحتی و به صورت دقیق تر فیلم و سریال مد نظر خود را جستجو کنند.

طراحی زیبا:

 

اپلیکیشن AMovie با یک طراحی بی نظیر و زیبا حس اپلیکیشن‌های برتر این حوزه همچون نماوا، فیلیمو و ... را به کاربران شما میدهد و حتی در برخی موارد زیباتر نیز میباشد.

دانلود نمونه برنامه ساخته شده با افزونه اپلیکیشن ساز فیلم و سریال اپینو:

 

اپلیکیشن پخش و دانلود فیلم و سریال AMovie

دانلود دمو

ویژگی‌های اپلیکیشن:

استریم و پخش آنلاین

امکان انتشار و فروش فیلم و سریال به صورت اشتراکی

دارای دو حالت نمایش تصاویر افقی / عمودی

چیدمان صفحه به صورت دلخواه

دارای امکان جستجوی پیشرفته

نمایش بازیگران و کارگردان

امکان ثبت نظر و امتیاز

آزمایشی

رایگان
  • پشتیبانی: یک هفته
  • بروزرسانی: یک هفته
  • محدودیت استفاده: یک ماه
  • محدودیت ساخت: تا زمان پشتیبانی
سفارش

استاندارد

499,000 تومان
  • پشتیبانی: شش ماه با امکان تمدید
  • بروزرسانی: دارد
  • محدودیت استفاده: ندارد
  • محدودیت ساخت: تا زمان پشتیبانی
سفارش